Skip to main content

Letos bude 6 cyklojízd. Proč tolik? Čím dál více lidí chce jezdit na kole, roste počet příležitostí k pořádání jízd a cyklojízdy lidi prostě baví 🙂 Takže se to shrneme (NAKOLEON je docela dole):

24.3.2014 – Cyklojízda a chleba se škvarkovou 

V pondělí 24. března  se od 14.00 na Fakultě sociálních studií koná Jarmark neziskovek, kde budeme za Brno na kole servírovat skvostné myšlenky a chleba se škvarkovou pomazánkou (vegan verze bude!). Dosáhněte chuťové nirvány skrze andělsky jemnou chuť pomazánek, které nám přichystá Kabaret Špaček :] Na cyklojízdu vyrazíme v 17:15 od Fakulty sociálních studií (Joštova 10) a zakončíme ji před kinem Scala v 17:45. Na cyklojízdu budou bezprostředně navazovat závěrečné projekce festivalu Jeden svět, na které jste srdečně zváni.
Event na facebooku zde.

17.4.2014 – Velká jarní cyklojízda – Do práce na kole 2014 v Brně

V roce 2012 nás bylo sotva 300. Loni jsme se množili dělením až na 600. A letos čekáme 1000 účastníků kampaně Do práce na kole v Brně! Kampaň zahajujeme Velkou jarní cyklojízdou ve čtvrtek 17.dubna v podvečer.
Event na facebooku zde.

14.5.2014 – Cyklojízda pro Týden města

Loni to byl Den města, letos se rozšoupneme na celý týden. Ulice lidem, život Brnu! Ostatně o to se Brno na kole snaží především 🙂
Ulice Brna osvěží rozmanité aktivity, a jednou z nich bude cyklojízda. O podrobnostech budeme informovat!
Event na facebooku zde.

24.5.2014 – Sociologická cyklojízda k 95. výročí založení MU

Sociologická cyklojízda, cože? Co bude příště? 🙂
Katedra sociologie pořádá v květnovou sobotu cyklojízdu Brnem po významných místech a s výkladem o těchto místech. Jedná se o tzv. PR-PO, projížďku a poznání. Poznávací jízda se koná při přležitosti oslav 95. let existence Masarykovy univerzity v Brně. Brno na kole tuto jízdu radostně podporuje!
Oficiální web oslav zde.
Event na facebooku zde.

5.6.2014 – Cyklojízda a slavnostní ukončení Do práce na kole 2014 v Brně

Dárky a ceny pro lidi jezdící na kolech do práce! Každý tým, co ujel alespoň 66 % všech cest během května do práce na kole, se kvalifikuje do závěrečného slosování o ceny, které se bude konat v Otevřené zahradě Nadace Partnerství na Údolní v Brně. Na vyhlášení bude možnost se vydat společně z Moravského náměstí krátkou cyklojízdou městem.
Event na facebooku zde.

20.9.2014 NAKOLEON – podzimní cyklojízda

Královská, největší, nejlepší! Letos ještě větší než loni, 2000 lidí na kolech v Brně!
Ale vážně. Rok 2013 ukázal, kolik nás v Brně je. Letos napínáme všechny síly pro NAKOLEONa. Bude se jednat o nejvýznamnější cykloudálost roku 2014 v celé České republice (Praha se může jít klouzat…). S příchodem NAKOLEONa se Brno stává hlavním městem jízdních kol ČR, nehledě na nevůli některých politiků.
Jestli se rozhodujete na kterou jízdu se vydat, tak právě tato je ta hlavní a nejdůležitější.
PS: Trička budou v dostatečném množství a více variantách.
PPS: Hledáme partnery z řad firem, organizací i jednotlivců, kteří stejně jako my propadli NAKOLEONovi – kontaktujte Michala Šindeláře v případě zájmu o info (sindelar.mich@gmail.com, tel. 733286101).
Event na facebooku zde.
 
 
 
 
 
 

4 Comments

Napište komentář