Skip to main content

K čemu se můžete připojit a co nás v Brně nemine:
úterý 17. května v 8:00 na Veselé a Dominikánském náměstí připravuje studentská Cykloguerilla a 4AM Fórum happening na kole zacílený na zastupitele města Brna a jejich interpelaci přímo na zasedání.
Pořádá: studentská Cykloguerilla, 4AM Fórum, podporuje Brno na kole
 
sobota 21. května v 19:30 v Cafe Práh vystoupí muzikant sólista Jan Řepka, který na kole a s kytarou objíždí polská, slovenská a česká města. Na svém kole během měsíce již ujel 1 200 kilometrů.
Pořádá: Jan Řepka, Cafe Práh
 
pondělí 30. května v 17:00 pojedeme spolu s Cykloguerillou pyžamovou cyklojízdu
Pořádá: Cykloguerilla, podporuje Brno na kole
V noci sníte o městě, kde se dá žít i za dveřmi vašeho bytu. O městě k životu. O městě pro všechny. Pak se probudíte do šedé reality Brna, které už léta patří automobilu.
Ale tentokrát ne. Ne 30.5., poslední pondělí v měsíci květnu. Přijďme toho dne „tak jak jsme se probudili“, tak jako by ulice Brna byli naším obývákem a naší ložnicí. Přijďme si zkusit, jaké by to bylo, kdyby bylo město skutečně naším domovem. Přijďme ukázat, že chceme město, ve kterém prostor pro život nekončí na prazích našich bytů.
Vítáme zejména vaše pyžama, župany, papuče, kartáčky na zuby, fény, natáčky, vařečky, párty kloboučky, paruky, prachovky, smetáčky, lopatky, zástěry, kuchařské čepice, jiné čepice, plavky, slunečníky, deštníky, piknikové koše, hudební nástroje, a jiné předměty každodenní potřeby.
Na afterparty zazní indiánská naci-punková skupina „Strašná Souměrnost“ a její písně o zvířatech, negrech a tabáku.
Pozvěte všechny své přátele! Těšíme se na Vás.

Napište komentář