Skip to main content

19. září 2013 se koná podzimní cyklojízda. Přijeďte v 18.00 na Moravské náměstí v Brně (před kino Scala) a podpořte svou účastí pokus hned o dva rekordy, jeden český a druhý světový!
[youtube WBPD2w9123w 618 400] NAKOLEON hledá 1000 lidí, kteří mu věnují 2 hodiny času a přijedou na kole vytvořit největší mimopražskou českou cyklojízdu v historii!
Zároveň vytvoříme světový rekord v největším počtu NAKOLEONů na jednom místě. Doražte v jakémkoliv kostýmu NAKOLEONa anebo v tričku s jeho motivem a vytvoříme největší světové shromáždění NAKOLEONů.
Program cyklojízdy:

 • 17.50 se začínáme sjíždět na Moravském náměstí
 • 18.00 odjíždíme na trasu cyklojízdy
 • 19.00 přijíždíme do Denisových sadů, kde se bude konat závěrečné shromáždění

Program po cyklojízdě (Denisovy sady):

 • soutěž ve stání na kole
 • workshop lepení reflexních prvků na kola
 • koncert
 • občerstvení

Chcete pomoci s propagací?
Chcete přiložit ruku k dílu? Ozvěte se koordinátorovi cyklojízdy na sindelar.mich@gmail.com.
Cyklojízdu projednáváme s Policií a správci komunikací.

Více na www.nakoleon.cz

2 Comments

 • Ivo napsal:

  No, fandím vám, ale u nás v Nymburce (nebo v Poděbradech) – tedy v Polabí, které je placaté, je jízda na kole úplně normální, je to klasický dopravní prostředek, na kterém jedou děti do školy, střední generace do práce a důchodci nakoupit. Ale, jasně, nelze srovnávat malé 15tisícové město s Brnem nebo Prahou… ale u nás by tohle nebyla událost. A návštěvníci z jiných (velko)měst se podivují tomu, co je u nás v ulicích cyklistů – že to u nás vypadá jak v Číně nebo ve Vietnamu… Výhodou je i to, že velmi frekventovaná je jen jedna ulice, ale i po ní se jezdí na kole, jen je potřeba si dávat větší pozor na auta… a v tak malém městě se všude dostanete na kole – a to během několika minut. Máme sice jednu autobusovou linku MHD, která křižuje celým městem, tu ale moc lidí nepoužívá. Ono, u nás se dá všude dojít i pěšky, jen je to o chvíli delší než na kole.

  • Mucha napsal:

   Ivo, taky to tak ze svého rodného (placatého, dvaceti tisícového) města znám – děcka, důchodci, všichni na kole. Ježdění na kole se tam nemusí nijak „hajpovat“, je to normální způsob dopravy
   Jenže tady v Brně je to fakt jiné. Tady je ježdění na kole adrenalinový sport, bohužel. Osobně se tady na kole bojím, a to jsem jezdila už všude možně jinde, kde jsem zrovna pobývala. Nevím, kdy se tu odvážím normálně jezdit. 🙁

Napište komentář