Skip to main content


Máme rok 2014 a i tento podzim povede NAKOLEON cyklojízdu, která pravděpodobně bude největší českou cyklojízdou vůbec. Není již tajemstvím, že během posledního roku zažil NAKOLEON kdejakou divočinu. Zanevřel na jízdní kolo, začal holdovat alkoholu a za volantem auta dokonce ohrožoval lidi na kolech. Když mu však NAKOLEONA zachránila život, zamiloval se do ní, přesedlal zpět na kolo a nyní se snaží získat její přízeň. Jak to dopadne zatím nevíme, NAKOLEON všechno sází na 20. září, kdy uspořádáním největší české cyklojízdy bude chtít NAKOLEONu okouzlit. Co NAKOLEONA na to, dá mu šanci, šlápne do pedálů lásky s NAKOLEONem?
To se dozvíme až za pár týdnů. V mezičase NAKOLEON a jeho tým pracují na tom, aby se vše povedlo a 20. září se Brnem projelo na 3000 lidí na kolech. NAKOLEON spustil nový web v jejím jméně – www.nakoleona.cz, ve velkém zahájil kampaň a otevřel obchod, ve kterém nabízí lidem trička, obaly na sedla a reflexní pásky s NAKOLEONou.Pro NAKOLEONa je ale nejdůležitější právě teď získat 900 hlasů svých příznivců
. NAKOLEON se účastní se grantového programu Vpohybu Nadace Vodafone Česká republika, která je ochotná ho podpořit více než 50 000 Kč. Za tyto peníze by NAKOLEON zaplatil ozvučení celého Moravského náměstí, aby ho ONA slyšela, zaplatil odměnu muzikantům, aby pro NI hrála krásná hudba, zaplatil zřízení stojanů na kola, a zaplatil pronájem toalet, aby si ON i ONA měli kam odskočit 🙂 NAKOLEON však potřebuje celkem 900 vašich hlasů, aby Nadace Vodafone viděla,  že lidé NAKOLEONovi věří a podporují jej. Prosíme dejte svůj hlas NAKOLEONovi, sdílejte své hlasování a třeba vyzvěte i své přátele k hlasování. Děkujeme.

2 Comments

  • Hana Rejmanová napsal:

    Taky držím palce a zúčastním se. Teď jsme se „dovolovali“ v Hodoníně a jen jsem koukala, co všechno tam pro cyklisty (a obyvatele vůbec) dělají. Je to o tom, jací lidé sedí na radnici.

  • Josef Mucha napsal:

    Držím vám palce ! Jízdy se zúčastním. V Brně se pohybuji většinou na kole, i v zimě (žádná stejně není), protože autem není kde zaparkovat. Osobně znám situaci z Vídně, Drážďan a Regensburgu, tam jsou k cyklistům vstřícnější !

Napište komentář