Půjčovny a úschovny

Půjčovny do města

  • Rekola – veřejná půjčovna kol na území Brno-střed a Králova pole, odstavování kol kdekoliv, typicky za poplatek na sezónu/měsíc. Možná i jednotlivá jízda, avšak pouze mezi virtuálními stanicemi, viz mapa. V Brně od roku 2014.
  • Velonet – veřejná půjčovna kol na území Brno-střed a Králova pole pouze mezi fyzickými stanicemi, typicky za poplatek na měsíc/hodinu. V Brně od roku 2017, 50 kol, 16 stanic, identifikace kreditní kartou. Sezóna do 30.11.
  • Mezikavárenská půjčovna kol – Brno-střed (kavárny Trojka, Podnebí, Art, Tři ocásci, Sokol Brno I, viz. mapa) na den zdarma proti záloze 300 Kč, (2013-2015)

Půjčovny na výlet, turistika

14 komentářů na „Půjčovny a úschovny“

  1. Zdravím, mám dotaz. Nepodařilo se mi to nikde dohledat, píšu tedy sem- je bráno za přestupek, přivážu-li si kolo například k lampě/dopravní značce, není-li po ruce stojan? Děkuji za odpověď.

    1. Původně tu byla, ale pak po nějaké rekonstrukci panovala nejistota, zda je ještě provozována. Máte zkušenosti?

  2. Doporučuji aktualizaci půjčoven. Barnex jsme v centru hledali dlouho a marně – přestěhováni na okraj. Okolo, které známe z Prahy už v Brně taky vůbec není. Nakonec nám dovezli kolo z RentBike a to rovnou do Spilberk centra k řece. Ti jsou psaní v Žabovřeskách ačkoli mají sídlo u radnice na Dominikánském nám. kam jsme jim ho vraceli.
    Díky Tony

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Upozornětě mě e-mailem na nové odpovědi k mému příspěvku. Můžete také odebírat upozornění bez přidání komentáře.